NAUKA NIEJEDNO MA IMIĘ

NOCĄ w SALEZIE

W nocy z 30 listopada na 1 grudnia 2018 odbyła się pierwsza edycja projektu „Noc nauki”. Jej organizatorem była pani Beata Mitek – Złotek oraz nauczyciele przedmiotów. W trakcie obywały się zajęcia z fizyki, biologii, języka francuskiego. Grano w siatkówkę oraz gry planszowe. W przerwach posilano się przy wspólnym stole. Najciekawszymi okazały się zajęcia o nietoperzach, marsjańskich łazikach, przyciąganiu ziemskim oraz francuskich niezwykłościach. Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji. W wydarzeniu brali udział także uczniowie naszego gimnazjum oraz klas VIII szkoły podstawowej.

NEWS

KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2020/2021

START 21 WRZEŚNIA

MUNDURKI LETNIE I ZIMOWE 2020/2021

Jak nabyć stroje galowe Salezu

1. MIEJSCE DLA ZUZANNY PODEMSKIEJ

100 ROCZNICA BITWY WARSZAWSKIEJ