NAUKA NIEJEDNO MA IMIĘ

NOCĄ w SALEZIE

W nocy z 30 listopada na 1 grudnia 2018 odbyła się pierwsza edycja projektu „Noc nauki”. Jej organizatorem była pani Beata Mitek – Złotek oraz nauczyciele przedmiotów. W trakcie obywały się zajęcia z fizyki, biologii, języka francuskiego. Grano w siatkówkę oraz gry planszowe. W przerwach posilano się przy wspólnym stole. Najciekawszymi okazały się zajęcia o nietoperzach, marsjańskich łazikach, przyciąganiu ziemskim oraz francuskich niezwykłościach. Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji. W wydarzeniu brali udział także uczniowie naszego gimnazjum oraz klas VIII szkoły podstawowej.

NEWS
ZEBRANIE Z RODZICAMI ON-LINE
13 KWIETNIA 2021
SALEZ DLA KLIMATU
Badamy wpływ klimatu na migracje zwierząt
OTWARTE DRZWI 2021 ONLINE
20 MARCA GODZ. 11.15

ZEBRANIE Z RODZICAMI ON-LINE

13 KWIETNIA 2021

SALEZ DLA KLIMATU

Badamy wpływ klimatu na migracje zwierząt

OTWARTE DRZWI 2021 ONLINE

20 MARCA GODZ. 11.15