DLA JASIA
WIECZÓR POEZJI ŚPIEWANEJ

Blisko 2 godziny, 15 wykonawców, niepowtarzalna atmosfera, a zwłaszcza wykonawcy i uczestnicy stworzyli w sercu Wrocławia,w Salezie pełen wyjątkowości wieczór. Nosił on tytuł: „dla Jasia”. Wieloletni profesor języka polskiego w Liceum Salezjańskim odszedł do „domu Ojca” niespełna rok temu, ale śpiew i przemowy przyjaciół oraz znajomych spowodowały, że osoba Jasia stała się ponownie obecna i bliska. Niech tak pozostaje !
Dzięki:
Julia Jan (kierownik muzyczny) Agnieszka Tokarek Kamil Szurkowski Basia Chantry Tomasz Krajewski Kamil Łohunko Julia Sebesta Joanna Kutrowska Karolina Babczuk Ewelina Dąbrowska Ryszard Żarowski Ela Warulik Marysia Piekut Wojciech Rusoń Piotr & Małgorzata Sakwerda – czyli Salez 2018

NEWS

KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2020/2021

START 21 WRZEŚNIA

MUNDURKI LETNIE I ZIMOWE 2020/2021

Jak nabyć stroje galowe Salezu

1. MIEJSCE DLA ZUZANNY PODEMSKIEJ

100 ROCZNICA BITWY WARSZAWSKIEJ