RYMCERZE W SALEZIE

Raperzy Bęsiu i Dj Yonas spotkali się z uczniami liceum oraz klas VI-VIII szkoły podstawowej Zespołu Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu. Projekt „Nie zmarnuj swojego życia”, z którym przyjechali z Warszawy, powstał z inicjatywy Fundacji Edukacja z Wartościami oraz samych raperów – Bęsia i Dj Yonasa, tworzących skład „Rymcerze”.
Podczas dwugodzinnego spotkania z młodzieżą raperzy dzielili się swoim doświadczeniem życiowym, także doświadczeniem walki z nałogami – przeplatając swe wypowiedzi rapsami. Podkreślali jak wielką wartość i znaczenie w życiu człowieka ma wiara, modlitwa i Bóg. Przekazując treści profilaktyczne i pozytywny komunikat, jak sami mówią „bez zadęcia i patosu”, również w swoich hip-hopowych kawałkach przestrzegli przed jakimkolwiek wchodzeniem na drogę uzależnień.
Na zakończenie chętni uczniowie mogli zaśpiewać wraz z prowadzącymi, a także we własnym imieniu powiedzieć dlaczego warto nie marnować życia. Fragmenty spotkania zostały umieszczone w filmiku „Rymcerzy” na ich fanpage.

Takie spotkania, jak mówili po jego zakończeniu uczestnicy, pozostają w pamięci na zawsze.

INAUGURACJA
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
OBÓZ INTEGRACYJNY
Do pobrania program obozu, zgoda rodziców/opiekunów.
PODRĘCZNIKI SZKOLNE
NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2019/2020
FOTOGRAFICZNY I LITERACKI

INAUGURACJA

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

OBÓZ INTEGRACYJNY

Do pobrania program obozu, zgoda rodziców/opiekunów.

PODRĘCZNIKI SZKOLNE

NA ROK SZKOLNY 2019/2020