SALEZ
NA PRACOWNI FIZYCZNEJ

W ramach projektu współpracy z uczelniami wyższymi.

Celem zajęć jest wyćwiczenie szeregu umiejętności w tym umiejętności pisemnej wypowiedzi dotyczącej pracy laboratoryjnej.
Zajęcia na Pracowni Dydaktyki Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego obejmują spotkania w podczas, których uczniowie będą samodzielnie wykonywać ćwiczenia z działów: mechanika, ciepło, elektryczność i optyka.
Podczas zajęć młodzież zostanie zapoznana z regulaminem pracowni, odbędzie przeszkolenie bhp oraz zostanie omówiony sposób zaliczenia zajęć na pracowni.
Następnie samodzielnie wykonają ćwiczeń przewidzianych w programie zajęć.
Realizacja projektu ma na celu zapoznanie uczniów ze sposobem tworzenia sprawozdań, samodzielnym wykonaniem doświadczeń. Dokonywania oceny niepewności pomiarowej w praktyce.
W zajęciach udział wezmą uczniowie klasy drugiej i trzeciej Liceum Salezjańskiego.
Pierwsze zajęcia już 12.03.2019r. Kolejne w przyszłości. Bliższe informacje u profesor fizyki Beaty Mikos – Złockiej.

WYMIANA Z NIEMCAMI – ZAPISY
Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu
SALEZ POMAGANIE WE KRWI
Wyjście do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu
Już 12 marca we wtorek spotkanie organizacyjne.

WYMIANA Z NIEMCAMI – ZAPISY

Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu

SALEZ POMAGANIE WE KRWI

Wyjście do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu

Już 12 marca we wtorek spotkanie organizacyjne.