SALEZ POMAGANIE WE KRWI

 

Prof. Ewelina Kozioł zaprasza wszystkich pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w akcji oddawania krwi. Wyjście do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu odbędzie się w piątek 1 marca po trzeciej godzinie lekcyjnej. Należy w tym dniu koniecznie zjeść rano śniadanie, pić dużo soków owocowych lub wody, przynieść zgodę rodziców oraz dowód osobisty lub paszport (konieczny numer PESEL). Serdecznie zapraszamy także rodziców naszych uczniów i absolwentów naszego Liceum.

NEWS
PROGRAM WYMIANA Z NIEMCAMI
Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu
PRZERWA WIELKANOCNA
GODZINY PRACY SEKRETARIATU
KAWIARENKA GRAMATYCZNA
czyli wyjątkowa lekcja angielskiego

PROGRAM WYMIANA Z NIEMCAMI

Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu

PRZERWA WIELKANOCNA

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

KAWIARENKA GRAMATYCZNA

czyli wyjątkowa lekcja angielskiego