© Copyrigh 2020 Wszystkie zdjęcia, filmy, teksty i pliki znajdujące się na tej stronie są własnością Zespołu Szkół Salezjańskich i podlegają ochronie prawnej.
Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów lub ich części bez zgody ZABRONIONE.

DRODZY UCZNIOWIE

W imieniu swoim, a przede wszystkim nauczycieli zapraszam Was do naszej SALEZ E-LEARNING-owej szkoły.

Mam nadzieję, że przygotowane zajęcie pozwolą Wam w sposób ciekawy nadal odkrywać tajemnice wiedzy. Zachęcam do współpracy i komunikacji z nauczycielami. Zatem już od poniedziałku 16 marca, czy to przy użyciu komputera, czy smartfona, zgodnie z planem lekcji na dany dzień, pracujcie solidnie i uczciwie. Wiem, że będzie to wymagało od Was dużej samodyscypliny, ale wierzę, że dacie radę! Ufam, że dni te nie pójdą na marne!

W razie pytań i sugestii piszcie do swoich nauczycieli czy też na dyrekcja@salez-wroc.pl.

Pamiętajcie, że ponadto zawsze pomocą służą Wam pani Marta Kowal, szkolna psycholog oraz pani Justyna Trawińska, szkolna pedagog.

Aby było wszystko tak jak w Salezie, zapraszam Was od poniedziałku do piątku na godz.7.45 na naszego szkolnego fanpage, gdzie w czasie Apelu Porannego, na żywo będziemy mogli się razem pomodlić i wysłuchać słówka na „dobry dzień”.

Zachęcam także do udziału w ogłaszanych konkursach.

Zostańcie z Bogiem i niech wstawiennictwo Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych oraz św. Jana Bosko chroni Was od chorób, zwątpienia i pomnaża ducha radości, pokoju, wiary i miłości.

ks. Jerzy Babiak, dyrektor

GRUPA TEATRALNA

Z MUZYCZNEJ PÓŁKI

ELEKTRONICZNE POMOCE NAUKOWE

OPIEKA PEDAGOGICZNO – PSYCHOLOGICZNA

GRUPA TEATRALNA

Z MUZYCZNEJ PÓŁKI

OTWARTE DRZWI 2020 ONLINE
ZAPRASZAMY JUŻ 25 KWIETNIA
PLAN LEKCJI ONLINE
Pobierz plan lekcji ważny od 20 kwietnia 2020.
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Wielkanoc 2020

OTWARTE DRZWI 2020 ONLINE

ZAPRASZAMY JUŻ 25 KWIETNIA

PLAN LEKCJI ONLINE

Pobierz plan lekcji ważny od 20 kwietnia 2020.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wielkanoc 2020