LICEUM SALEZJAŃSKIE
WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że LICEUM SALEZJAŃSKIE WE WROCŁAWIU jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „SREBRNEJ SZKOŁY 2021”. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów!

NEWS

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW 2022.01.13 W trakcie porannego apelu trójka uczniów liceum i technikum salezjańsiego: Andrzej Piątek, Zosia Di Feliciantonio oraz Alan Wróblewski otrzymali listy gratulacyjne i Stypendia Prezesa Rady Ministrów. W dalszej nauce i w...

OLIMPIADY W LICEUM

W drodze po sukces

WARSZTATY W LEŚNYM BANKU GENÓW

Zajęci edukacyjne w ramach projektu Erasmus+

BOŻE NARODZENIE 2021

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE