DYPLOMY DELF

2021.09.22

Zgodnie z tradycją z lat ubiegłych, uczennice naszego liceum, Ela Kaczkowska i Justyna Osarczuk z klasy maturalnej oraz Żaneta Zychla z klasy drugiej, przystąpiły w sesji czerwcowej 2021 do międzynarodowego egzaminu z języka francuskiego organizowanego przez Centre International d’Études Pédagogiques w Sèvres we Francji oraz francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej. Egzamin odbył się w akredytowanym centrum egzaminacyjnym funkcjonującym przy Stowarzyszeniu Alliance Française Wrocław. Przystąpienie do egzaminu poprzedziły systematyczne i intensywne przygotowania na lekcjach języka francuskiego oraz na zajęciach pozalekcyjnych. Świetne wyniki egzaminu zapewniły uzyskanie dyplomu DELF (Diplôme d’Études en Langue Française). Uznawany na całym świecie i honorowany przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne, dyplom DELF jest oficjalnym potwierdzeniem kompetencji językowych oraz wyjątkowym atutem w rozwoju studenckim i zawodowym. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom! Opieka i przygotowanie do egzaminu: pani Joanna Wróbel, nauczycielka języka francuskiego. Dziękujemy Alliance Française Wrocław za upominki, które dodatkowo ucieszyły nasze licealistki.

NEWS
ERASMUS W KATERINI
Było to pierwsze fizyczne spotkanie w ramach projektu Erasmus+
BIAŁA SZKOŁA 2022
10-14 STYCZNIA
BLUZY SALEZU EDYCJA 2021
ZAMÓWIENIA DO 8 PAŹDZIERNIKA!!!

ERASMUS W KATERINI

Było to pierwsze fizyczne spotkanie w ramach projektu Erasmus+

BIAŁA SZKOŁA 2022

10-14 STYCZNIA

BLUZY SALEZU EDYCJA 2021

ZAMÓWIENIA DO 8 PAŹDZIERNIKA!!!

WARSZTATY GEOGRAFICZNE

 WARSZTATY GEOGRAFICZNE 2021.09.28   Uczniowie realizujący geografię rozszerzoną wzięli udział w warsztatach w Muzeum Geologicznym im. Henryka Teisseyre we Wrocławiu pod opieką pani profesor Katarzyny Kuzary i pani profesor Zuzanny Szwarczyńskiej. Podczas warsztatów...

KOŁO MEDYCZNE NA WARSZTATACH na WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM

KOŁO MEDYCZNE NA WARSZTATACH NA WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM 2021.09.29 W dniu 29 września 2021 r. 12 osób z Koła Medycznego pod opieką pani wicedyrektor Magdaleny Szewczyk brało udział w zajęciach: "Z diagnostyką medyczną za pan brat, czyli laboratorium od kuchni" na...