Projekt Erasmus+ „Ithics”
Hiszpania

Projekt Erasmus+ „Ithics” do Hiszpani był bardzo ciekawym i przyjemnym wyjazdem. Nauczyliśmy się wiele o bezpieczeństwie w internecie i ogólnym jego użytkowaniu. Oprócz tego zobaczyliśmy wiele zabytków i ważnych miejsc turystycznych w Hiszpanii: zwiedziliśmy Madryt, Meridę, Caceres i Trujillo. Nie zabrakło też zasmakowania regionalnych dań oraz zapoznania się z tamtejszą kulturą. Nie można pominąć faktu, że oczywiście poznaliśmy też wiele nowych, ciekawych osób, które nam cały wyjazd umiliły. Był to niesamowity wyjazd i szczerze polecamy i zachęcamy innych do wzięcia udziału w przyszłych projektach Erasmus+.

Opis przygotowali: Michał Kowalski, Jagoda Złocka.

 

 

NEWS

KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

ETAP DIECEZJALNY

5-LECIE SALEZU

ZAPRASZAMY

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

KWIECIEŃ 2022

ŚWIĄTECZNY SALEZ TIMES

ZAPRASZAMY DO LEKTURY