3 MIEJSCE ZOSI
W DIECEZJI WROCŁAWSKIEJ

Zosia Di Feliciantonio zdobyła 3 miejsce w diecezji wrocławskiej w 26. Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej, organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenia Civitas Christiana. Do tegorocznej edycji Konkursu zgłoszonych zostało ponad 10 000 uczestników z 860 szkół w Polsce. Zadaniem uczniów było odpowiedzenie na pytania z Księgi Jeremiasza oraz Pierwszego i Drugiego Listu świętego Piotra. W kolejnym ogólnokrajowym etapie, który odbędzie się 31 maja w Niepokalanowie Zosia powalczy o najlepsze miejsce w kraju.
Już teraz gratulujemy i trzymamy kciuki!

NEWS
OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023
SALEZ NA WAKACJACH
FOTO POZDROWIENIA
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1

Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023

SALEZ NA WAKACJACH

FOTO POZDROWIENIA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.