WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ
FRANCUSKĄ

Z dumą i radością przekazujemy informację, którą otrzymaliśmy od naszej partnerskiej szkoły we Francji, Lycée Saint Martin w Nort-sur-Erdre. Dotychczasowa współpraca naszych szkół została doceniona i oficjalnie potwierdzona przez Délégation Académique aux Relations Européennes, Internationales et à la Coopération w Nantes przyznaniem specjalnego certyfikatu. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania możliwe dzięki projektowi Erasmus+, będą równie owocne i dynamiczne jak te, które zrealizowaliśmy dotychczas

NEWS
OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023
SALEZ NA WAKACJACH
FOTO POZDROWIENIA
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1

Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023

SALEZ NA WAKACJACH

FOTO POZDROWIENIA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.