WARSZTATY TERENOWE
W IZERACH

W czwartek 12 maja, uczniowie naszego liceum wzięli udział w warsztatach terenowych organizowanych przez pracowników Zakładu Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas pieszej wędrówki po Górach Izerskich poznali historię okolicy, poszukiwali śladów dawnego osadnictwa po miejscowości Wielka Izera oraz poznali budowę geologiczną terenu. Pomimo pokonania ok. 20 km, wszyscy wrócili zadowoleni!

NEWS
OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023
SALEZ NA WAKACJACH
FOTO POZDROWIENIA
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1

Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023

SALEZ NA WAKACJACH

FOTO POZDROWIENIA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.