STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Michał Sikorski – w roku szkolnym 1999/2000
Magdalena Leszek – w roku szkolnym 2000/2001
Agnieszka Dziedzic – w roku szkolnym 2001/2002
Izabela Nowak – w roku szkolnym 2002/2003
Mateusz Oranowski – w roku szkolnym 2003/2004
Paulina Piosik – w roku szkolnym 2005/2006
Łukasz Lamch – w roku szkolnym 2006/2007
Andrzej Gottwald – w roku szkolnym 2007/2008
Krzysztof Sobczuk – w roku szkolnym 2008/2009
Rafał Łabik – w roku szkolnym 2009/2010
Aleksandra Dołęga – w roku szkolnym 2010/2011
Beata Zielińska – w roku szkolnym 2011/2012
Sophia Bałdysz – w roku szkolnym 2012/2013
Zuzanna Oszust – w roku szkolnym 2013/2014
Magdalena Rawska – w roku szkolnym 2014/2015
Mateusz Misiewicz – w roku szkolnym 2015/2016
Anna Maria Pogrebnaia – w roku szkolnym 2016/2017
Anna Mrówka – w roku szkolnym 2017/2018
Jan Miniajluk – w roku szkolnym 2018/2019
Kacper Maksymiuk – w roku szkolnym 2019/2020
Barbara Suwalska –  w roku szkolnym 2020/2021
Dominika Szwabowicz – w roku szkolnym 2020/2021
Zofia Di Felicantonio – w roku szkolnym 2021/2022
Andrzej Piątek – w roku szkolnym 2021/2022

STYPENDIUM PROMEVERE TALENTA

Zofia Di Felicantonio w roku szkolnym 2020/2021
Elżbieta Kaczkowska w roku szkolnym 2020/2021
Justyna Osarczuk w roku szkolnym 2020/2021

STYPENDIUM „zDolny Ślązak”

Łukasz Lamch – za wybitne osiągnięcia w roku 2007
Karolina Okurowska – za wybitne osiągnięcia w roku 2010

KONKURSY

Aleksandra Rudnicka – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Frankofonii, 2022
Joanna Solecka – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Poezja i proza lagrowa więźniarek Ravensbruck”, 2022
Marta Piasecka – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Poezja i proza lagrowa więźniarek Ravensbruck”, 2022
Zuzanna Podemska – I miejsce w wojewódzkim dolnośląskim konkursie z okazji 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej w grupie szkół średnich.
Anna Krzyżak – III miejsce w etapie diecezjalnym 24. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w 2021/2022
Iza Nowak – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Ekofraza, Inowrocław 2004
Dominika Mielczarek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Ekofraza, Inowrocław 2004
Emilia Jabłońska – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Ośmiu Wspaniałych – rok 2004
Fabiola Sumisławska – Wolontariuszka Roku w Ogólnopolskim Konkursie Ośmiu Wspaniałych – rok 2007
Andrzej Gottwald – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Turnieju Reportażu im. W. Dybalskiej
Aleksandra Dołęga – II miejsce w VII Dolnośląskim Konkursie Literackim o Laur Złotego Pióra
Beata Zielińska – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Widzy Biblijnej
Marta Kaim – I miejsce w I Edycji Konkursu Literacko – Recytatorskiego „… a jednak Mickiewicz”
Sophia Bałdysz
– I miejsce Dolnośląska Liga Szkolna Trzydniówka Bolesławiecka 2012
– II miejsce Dolnośląska Liga Szkolna, Politechnika Wrocławska 2012
– III miejsce Dolnośląska Liga Szkolna 2012, Milicz
– III miejsce IV Otwarty Turniej Par 2012, Warszawa
– II i III miejsce w klasyfikacji długofalowej Dolnośląskiej Ligi Szkolnej, sezon 2011/2012
– I miejsce w turnieju na maksy
– I miejsce w turnieju na impy
– III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „The Beetle”
– wyróżnienie XIV Konkurs Geologiczno-Środowiskowy
Katarzyna Gawor – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Reportaż „Moja rodzina jest jak drzewo” 2013
Teatr Ósterka – I miejsce w przeglądzie teatrów Chochoł

KONKURSY FILMOWE I RADIOWE

I miejsce w V Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Uczniowskich 2013
III nagroda w kategorii filmów amatorskich w XXIX Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów I Multimediów – Niepokalanów 2014 [ zobacz ]
III nagroda w kategorii filmów amatorskich w XXX Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów I Multimediów – Niepokalanów 2015

Szkolne Koło Radiowe – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. setna rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego” na reportaż radiowy

OLIMPIADY

Marek Sekuła – finalista XII Olimpiady Informatycznej
Sophia Bałdysz – I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych 2012r .
Dumitru Titov – laureat – I miejsce – XLIV Olimpiadzie Języka Rosyjskiego
Barbara Chantry – laureat – XL Olimpiada Języka Francuskiego
Anna Pograbnaia – laureat – XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

 

KONKURSY

Iza Nowak – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Ekofraza, Inowrocław 2004
Dominika Mielczarek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Ekofraza, Inowrocław 2004
Emilia Jabłońska – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Ośmiu Wspaniałych – rok 2004
Fabiola Sumisławska – Wolontariuszka Roku w Ogólnopolskim Konkursie Ośmiu Wspaniałych – rok 2007
Andrzej Gottwald – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Turnieju Reportażu im. W. Dybalskiej
Aleksandra Dołęga – II miejsce w VII Dolnośląskim Konkursie Literackim o Laur Złotego Pióra
Beata Zielińska – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Widzy Biblijnej
Marta Kaim – I miejsce w I Edycji Konkursu Literacko – Recytatorskiego „… a jednak Mickiewicz”
Sophia Bałdysz
– I miejsce Dolnośląska Liga Szkolna Trzydniówka Bolesławiecka 2012
– II miejsce Dolnośląska Liga Szkolna, Politechnika Wrocławska 2012
– III miejsce Dolnośląska Liga Szkolna 2012, Milicz
– III miejsce IV Otwarty Turniej Par 2012, Warszawa
– II i III miejsce w klasyfikacji długofalowej Dolnośląskiej Ligi Szkolnej, sezon 2011/2012
– I miejsce w turnieju na maksy
– I miejsce w turnieju na impy
– III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „The Beetle”
– wyróżnienie XIV Konkurs Geologiczno-Środowiskowy
Katarzyna Gawor – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Reportaż „Moja rodzina jest jak drzewo” 2013
Teatr Ósterka – I miejsce w przeglądzie teatrów Chochoł

KONKURSY FILMOWE I RADIOWE

I miejsce w V Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Uczniowskich 2013
III nagroda w kategorii filmów amatorskich w XXIX Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów I Multimediów – Niepokalanów 2014 [ zobacz ]
III nagroda w kategorii filmów amatorskich w XXX Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów I Multimediów – Niepokalanów 2015

Szkolne Koło Radiowe – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. setna rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego” na reportaż radiowy