WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

STARTUJE DRUGA EDYCJA – ZAPRASZAMY

Erzbischöfliche Irmgardis-Gymnasium w Kolonii & Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu

Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu ze szkołą partnerską Erzbischöfliche Irmgardis-Gymnasium w Kolonii. Szkoła niemiecka będzie naszym gościem w dniach 17 – 23 czerwca 2019 r. Nasza rewizyta odbędzie się w dniach 21-27 września 2019 r. Przewidywany koszt około 500 zł. Bliższe informacje i zapisy u nauczyciela języka niemieckiego pani Małgorzaty Oczkowskiej (m.oczkowska@salez-wroc.pl). Wywiana realizowana jest przy współpracy z Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM).

WYMIANA Z NIEMCAMI – ZAPISY
Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu
SALEZ POMAGANIE WE KRWI
Wyjście do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu
Już 12 marca we wtorek spotkanie organizacyjne.

WYMIANA Z NIEMCAMI – ZAPISY

Zapraszamy do udziału już w drugiej edycji wymiany Salezu

SALEZ POMAGANIE WE KRWI

Wyjście do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu

Już 12 marca we wtorek spotkanie organizacyjne.