Liceum Salezjańskie we Wrocławiu

FAKTY i HISTORIA

Fakty i historia mówią jakie jest i jakim było Liceum Salezjańskie we Wrocławiu.

DYREKCJA

Dyrektorem szkoły od 16 lat jest ks. mgr Jerzy Babiak. Organem prowadzącym Inspektorat Towarzystwa Salezjańskiego we Wrocławiu, a organem nadzorującym Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

PROFESOROWIE

Kadra pedagogów w Liceum to wysoko wykwalifikowani nauczyciele oraz przyjaźni wychowawcy, gotowi do konsultowania wszelkich wyzwań dydaktyczno – rozwojowych.

ADMINISTRACJA

Ważne miejsca dla uczniów i rodziców gdzie szybko, z należytą kulturą i życzliwością można uzyskać ważne informacje i załatwić sprawy administracyjne związane z funkcjonowaniem szkoły.

DOKUMENTY

Podstawowe dokumenty dostępne w formie elektronicznej na szkolnej stronie internetowej, a także do poprania w formacie pdf.

KALENDARIUM

Liceum jest szkołą, która nie tylko uczy. Jego życie każdego dnia tętni różnego rodzaju wydarzeniami.

BEZPIECZEŃSTWO

Jedną z naszych najważniejszych wartości jest bezpieczeństwo. Dbamy o nie nie tylko od strony technicznej, lecz także od strony rozwijania osobistych kompetencji.

TRADYCJA

Skupia w sobie to wszystko co dla nas najważniejsze, a co określa i buduje naszą teraźniejszość i przyszłość.