TVSLOWROC
„MISJA NASZYM ŻYCIEM”

Zapraszamy do oglądania filmu będącego relacją z projektu licealistów Gambia 2019. Wyjątkowe historię, miejsca i obrazy, a przede wszystkim wypowiedzi misjonarzy, animatorów oraz dzieci, a także samych uczestników pozwalają mocno doświadczyć tego jaki sens i potrzebę ma praca misyjna. Ponadto polecamy lekturę „Dzienników z misji” na www.misje.salez-wroc.pl

NEWS

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW 2022.01.13 W trakcie porannego apelu trójka uczniów liceum i technikum salezjańsiego: Andrzej Piątek, Zosia Di Feliciantonio oraz Alan Wróblewski otrzymali listy gratulacyjne i Stypendia Prezesa Rady Ministrów. W dalszej nauce i w...

OLIMPIADY W LICEUM

W drodze po sukces

WARSZTATY W LEŚNYM BANKU GENÓW

Zajęci edukacyjne w ramach projektu Erasmus+

BOŻE NARODZENIE 2021

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE