KOŁO MEDYCZNE NA WARSZTATACH NA WYDZIALE FARMACEUTYCZNYM

2021.09.29

W dniu 29 września 2021 r. 12 osób z Koła Medycznego pod opieką pani wicedyrektor Magdaleny Szewczyk brało udział w zajęciach: „Z diagnostyką medyczną za pan brat, czyli laboratorium od kuchni” na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich .Warsztaty odbyły się dzięki zaangażowaniu pani prof. dr hab. Ewy Kratz oraz jej współpracowników i członków koła naukowego. Uczniowie uczyli się pobierać krew, analizować wymazy krwi, analizować testy płytkowe. Poznali aparaturę wykorzystywaną w badaniach.Wypełniali karty ze sprawozdaniem z zajęć. Poznali również zalety zawodu diagnosty laboratoryjnego.

NEWS
ERASMUS W PAFOS
Spotkanie na Cyprze w ramach projektu Erasmus+
ERASMUS W KATERINI
Było to pierwsze fizyczne spotkanie w ramach projektu Erasmus+

ERASMUS W PAFOS

Spotkanie na Cyprze w ramach projektu Erasmus+

ERASMUS W KATERINI

Było to pierwsze fizyczne spotkanie w ramach projektu Erasmus+