25-LECIA
KAPŁAŃSTWA DYREKTORA

25-lecie kapłaństwa księdza Jerzego Babiaka, za którego dar dla Salezu dziękowaliśmy Bogu w czasie dzisiejszej szkolnej Eucharystii. Homilię wygłosił wieloletni misjonarz na Syberii ks. Andrzej Obuchowski, który między innymi podziękował za pomoc. Życzenia złożyli przedstawiciele rodziców oraz Samarządu Szkolnego. Ksiądz dyrektor na zakończenie podziękował za wszelkie otrzymane dobro oraz za wspólne kroczenie droga powołania.

NEWS
OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023
SALEZ NA WAKACJACH
FOTO POZDROWIENIA
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1

Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023

SALEZ NA WAKACJACH

FOTO POZDROWIENIA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.