PROJEKT:
„NACJONALIZMY SĄ WCZORAJSZE”

 

Uczniowie klas 2 naszego liceum uczestnicząc w w lekcji żywej historii w Byłym Niemieckim Nazistowskim Obozie Koncentracyjnym i Zagłady Auschwitz – Birkenau wzięli udział w nowym projekcie edukacyjnym Salezu zatytułowanym „Nacjonalizmy są wczorajsze”.
Wcześniejsze zajęcia na lekcjach języka polskiego, historii, religii oraz zajęciach z psychologiem dotyczące skutków nacjonalistycznych systemów państwowych pomogły jeszcze głębiej zrozumieć wagę i znaczenie troski, akceptacji i tolerancji wobec każdego człowieka, czy grupy społecznej. Projekt ten w kontekście obecnej wojny na Ukrainie nabrał jeszcze większego znaczenia.

NEWS
OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023
SALEZ NA WAKACJACH
FOTO POZDROWIENIA
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1

Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023

SALEZ NA WAKACJACH

FOTO POZDROWIENIA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.