STYDENDIUM ERASMUS+
FRANCJA

Dwie uczennice naszego liceum, Paulina Piwowar i Natalia Franków, rozpoczęły wspaniałą przygodę naukową, kulturową i jezykową. Przez dwa miesiące będą uczyć się we francuskim le Lycée Saint Martin w Nort-sur-Erdre. Zakwaterowanie zapewniają rodziny francuskich uczniów.
Podróż do Nort-sur-Erdre wiodła przez Paryż, gdzie nasze licealistki poznały najważniejsze zabytki i zakątki stolicy Francji takie jak Dzielnica Łacińska, katedra Notre-Dame, Luwr, Pola Elizejskie czy wieża Eiffla.
W czasie tego wyjazdu uczennicom towarzyszy p. Joanna Wróbel, nauczyciel jezyka francuskiego w Salezie.

NEWS
OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1
Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023
SALEZ NA WAKACJACH
FOTO POZDROWIENIA
KONIEC ROKU SZKOLNEGO
Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS 1

Dla uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2022/2023

SALEZ NA WAKACJACH

FOTO POZDROWIENIA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Uroczysta Eucharystia i wręczenie świadectw.